Ercan Sert Kimdir?

Tüm Ercan Sert Eserleri İçin Tıklayın

 
Ercan Sert

İstanbul’da doğup, büyüyen Ercan Sert 10 yaşından beri Unkapanı’nda müzik piyasasının tam merkezinde yetişti. Tezgahta çalıştığı dönemlerde albüm satışlarının ne kadar çok olduğunu ve zamanla nasıl azaldığını gören ve bilenlerden biri olarak kendini geliştiren sanatçı basın danışmanlığına yükseldi ve büyük firmalarda ünlü sanatçıların basın danışmanlığını yaptı ve Hakan Altun, Baha, Safiye Soyman, Bülent Serttaş, Muazzez Ersoy gibi birçok ünlü sanatçıyla çalışma fırsatı buldu.

Sert ayrıca birçok konser organizasyonlarında koordinatörlük de yaptı (Ebru Gündeş İzmit Kadırga Şenlikleri Koordinatörü, Demet Akalın İzmit Fuarı Konseri Koordinatörü, Emre Aydın, Dolapdere Big Gang, Öykü Berk, Osmangazi Üniversitesi Konser Koordinatörü, Kıraç, Volkan Konak, Feridun Düzağaç Ordu Üniversitesi Konser Kordinatörü) ve çevresindeki müzisyen, yönetmen ve menajerlerin teşviği ve desteğiyle “5’i Bir Yerde” albümünün repertuar çalışmasına başladı.

Pop müziğin starı Serdar Ortaç, ses tonunu ve ses rengini çok beğendiği Ercan Sert’e müziği Taner İşci’ye ait sözleri Serdar Ortaç’ın olan “Benimle Gülsen Olmaz Mı” parçasını vererek çok büyük bir destek verdiğini göstermektedir.

Albüm isminde de belirtildiği gibi 5 parçadan oluşan maxi single çalışması bu senenin en hit parçalarını müzikseverlere sunuyor. “5’i Bir Yerde” albümü 19.09.2011 tarihi itibariyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümde birçok ünlü isim dikkatleri çekiyor.

Serdar Ortaç, Taner İşci, Koray Berberoğlu, Serkan Balkan, Hüsnü Şenlendirici, Erdem Sökmen, Erdinç Şenyaylar, Serhan Yasdıman, Cengiz Ercümer, Kempa Yaylı Grubu, Gündem Yaylı Grubu ve Nurhat Şenses gibi çok başarılı ve piyasanın en iyi isimleriyle çalışma fırsatı buldu.

Diskografi:
2011
5`i Bir Yerde / Benimle Gülsen Olmaz Mı (Maxi Single, Esen Müzik, 20.09.2011

© 2015 - 2023 PlakDinle.Com