Yosma | Tarık Akan – Nuri Alço Eski Türk Filmi

Tüm Yosma | Eserleri İçin Tıklayın

 


Yosma | Tarık Akan – Nuri Alço Eski Türk Filmi Full HD İzle
Eski Türk filmlerinin en güzel sahnelerini izlemek ve daha fazlası için abone ol:

Reklamsız içerik erişimi için “Katıl” butonunu kullanarak ailemize katılabilirsiniz:

Çalışmak için İstanbul’a gelen bir adamla bir fahişe arasındaki aşk öyküsü… Kerem, askerlik arkadaşı Bülent’in yardımıyla İstanbul’da bir iş bulur ve ailesini alarak İstanbul’a yerleşir. Aile bir süre Bülent’in evinde kalacaktır. Ancak Bülent’in karısı ilk günden misafirlere surat asmaya başlar. Kerem bu nedenle bir an önce işe başlayarak ayrı eve çıkmayı plânlar. Ancak işler Kerem’in beklediği gibi gitmez ve şirketteki bir sorundan dolayı işe başlayamaz.

Bu sırada zengin erkeklerle para karşılığı birlikte olan Pınar’la Kerem’in yolları kesişir. İkili arasındaki ilişki kısa sürede aşka dönüşür. Ancak Pınar yaptığı işi Kerem’den gizler. Öte yandan Kerem’in ailesi de dağılmaya başlamıştır.

Oyuncular::Tarık Akan, Ahu Tuğba, Nuri Alço, Diler Saraç, Şemsi İnkaya, Sami Özaltın, Vural Cantürk, Belkıs Dilligil, Nilgün Nazlı,Hüseyin Kaşif, Sema Yardımcı, Cihan Alp, Mehmet Samsa,Nermin Denizci, Emin Alkut, Jeyan Mahfi Tözüm, Sadettin Erbil, Kamran Usluer, Zafer Önen, Salih Eskicioğlu, Cemal Gonca, Mesut Sürmeli

#eskitürkfilmleri #türkfilmleri #yosma

© 2015 - 2024 PlakDinle.Com