Ölüm Emri (Death Sentence) | 2007 | Türkçe Dublajlı Film | Pinema Digital

Tüm Ölüm Emri Eserleri İçin Tıklayın

 


Ölüm Emri (Death Sentence) Filminin Konusu:

Tüm bir yaşamı alabildiğine sakin ve duyarlı bir karakter yapısı içinde sürdürmüş olsa bile insan, canından can koptuğunda gerçek bir saldırgana dahi dönüşebilir. Nick Hume, oğlunun bir silahlı soygunda öldürülmesini kendi gözleri ile gördükten sonra müthiş bir dönüşüme uğrayacaktır. Adaletin verdiği cezayı yetersiz bulunca iyice intikam almak hırsı bürür gözünü. Şiddet hayatının merkezine yerleşir ve sokaklarda oğlunun cinayeti ile ilişkisi olma ihtimali taşıyan herkesi öldürmeye kararlıdır. Film aksiyon, dram ve gerilim etkisine sahip bir yapım

Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Yönetmen: James Wan
Senaryo: Ian Jeffers
Oyuncular: Kevin Bacon, Garrett Hedlund, Kelly Preston
Süre: 1s 45dk
Yapım Yılı: 2007

1993 yılında Pamir Demirtaş tarafından kurulan Pinema Filmcilik, Türkiye’deki başlıca film dağıtım şirketlerinden biri hâline gelmiştir. Amacı Türk seyircisini yerli ve yabancı yapımlarla sinema, televizyon ve diğer mecralarda buluşturmaktır.

Pinema Filmcilik, Hollywood yapımlarının yanı sıra birçok farklı ülkenin yapımlarını da Türk izleyicisine ulaştırmaktadır. Ayrıca gelişmekte olan Türk film pazarındaki yapımları uluslararası seyirciyle buluşturmayı hedeflemektedir.

#aksiyonfilmleri #ölümemri #pinemadigital

© 2015 - 2024 PlakDinle.Com