Nereye Bakıyor Bu Adamlar Türk Filmi | FULL | Restorasyonlu | ZEKİ ALASYA | METİN AKPINAR

Tüm Nereye Bakıyor Eserleri İçin Tıklayın

 


Nereye Bakıyor Bu Adamlar, başrollerinde Zeki Alasya ve Metin Akpınar’ın oynadığı 1976 yapımı sinema filmidir. Filmde Eğin’den İstanbul’a gelen Zeki ve Metin’in komik serüveni anlatılmaktadır.
#türkfilmi #zekialasya #metinakpınar
Nereye Bakıyor Bu Adamlar Türk filminin oyuncuları; Zeki Alasya , Metin Akpınar, Meral Zeren, Sülayman Turan, Osman Alyanak, Hakkı Kıvanç, Remziye Fırtına, İlhan Hemşeri, Çetin Tolbas, Turgut Boralı, Nermin Özses, Feridun Çölgeçen, İbrahim Kurt, Mustafa Yavuz, Semih Sezerli, İlhan Özenç, Memduh Ünsal,Cahit Engin, Yılmaz Kurt, Fadık Garan, Osman F. Seden, İbrahim Kurt, Remziye Fırtına, Erhan Dilligil, Salih Kalyoncu, Ajlan Aktuğ, Yadigar Ejder, Ahmet Karaca, Muammer Gözalan,Filiz Alyanak, Bilge Zobu, Erol Günaydın, Kenan Pars, Ahmet Turgutlu, Ali Sururi, Cemal Gonca, İsmail Hakkı Şen.

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Türk filminin yönetmeni Osman F. Seden yapımcısı Hürrem Erman’dır.
Filmin senaryosunu Ahmet Üstel’dir.

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Türk filminin konusu; Film, şehir hayatına yabancı Metin ve Zeki’nin rastlantı eseri reklam yıldızı olmalarını konu edinir. Beşik kertmesi Ayşe’yi bulmak üzere Metin, Zeki ile birlikte İstanbul’a gelir. Yabancı oldukları İstanbul’da türlü badireler atlatırlar. Hayatları, fotoğraflarının bir reklam kampanyasında kullanılmasıyla değişir. Artık herkesin tanıdığı insanlar haline gelmişlerdir. Diğer taraftan, Ayşe’nin çalıştığı fabrikada işçiler toplu sözleşme talebiyle greve gider. Fabrika’nın sahibi ile işçiler arasında pazarlıklar yapılmaktadır. Şansın da yardımıyla Zeki ve Metin’in önüne popülerliklerini bu pazarlıkta kullanabilme fırsatı çıkar.

© 2015 - 2024 PlakDinle.Com