Muhteşem Serseri Türk Filmi | FULL | FATMA GİRİK | AYHAN IŞIK

Tüm Muhteşem Serseri Eserleri İçin Tıklayın

 


Muhteşem Serseri başrollerini Ayhan Işık ve Fatma Girik’in paylaştığı 1964 yapımı film.
#türkfilmi #turkishmovie #yeşilçam
Muhteşem Serseri Türk filminin yönetmeni Ülkü Erakalın ve yapımcısı Şahan Haki’dir. Filmin senaryosunu Bülent Oran yazmıştır.

Muhteşem Serseri Türk filminin oyuncuları; Ayhan Işık, Fatma Girik, Ahmet Tarık Tekçe, Bedia Muvahhit, Vahi Öz, Suzan Avcı, Erkan Yolaç, Nilgün Esen, Hulusi Kentmen, Zuhal Tan, Semih Sezerli, Devlet Devrim, Hayri Caner, Mualla Sürer, Necdet Tosun, Afif Yesari , Kaya Volkan, Ayhan Altunç, Selahattin İçsel, Süleyman Turan.

Muhteşem Serseri Türk filminin konusu; Lakabı muhteşem serseri olan ve kendince yöntemlerle her işi başaran çapkın gazeteci Naci’den patronu imkansıza yakın bir röportaj ister. Istanbul’a gelecek olan ve güvenlikleri için dünyadaki tüm gazetecilerden kaçan Kraliçe Fevziye ve kızı Prenses Zuhal ile röportaj yapmak Muhteşem Serseri’nin yeni görevidir. Ne var ki bilmediği bir gerçek vardır. Kraliçe Fevziye kızının yerine Beyrutta tanıştığı fakir bir kızı geçirmiştir. Muhteşem Serseri de Kraliçe ve sahte Prensesin kaldıkları köşke kimlik değiştirerek uşak olarak girer ve olaylar başlar

Film de Ayrıca Vahi Öz, Hulusi Kentmen, Mualla Sürer, Hayri Caner gibi usta oyuncular bulunmaktadır.

© 2015 - 2024 PlakDinle.Com