İnatçı Türk Filmi | 4K ULTRA HD | KEMAL SUNAL

Tüm İnatçı Türk Eserleri İçin Tıklayın

 


İnatçı filmi, Kemal Sunal, Asuman Arsan, Hüseyin Kutman ve İhsan Yüce’nin oynadığı 1988 yıl yapımı Türk Filmidir.

İnatçı filminin oyuncuları Akif Kilman, Ece Örge, Selma Tarcan, Seyfettin Karadayı, Arap Celal’dir.
İnatçı filminin Senaryosunu İlhan Engin ve İhsan Yüce, yönetmeni Kartal Tibet’tir.

#kemalsunal #türkfilmi #yeşilçam

🎥 İnatçı Filmini Full İzle

İnatçı film konusu: Baraj projesinde kamulaştırmaya gidilecektir. Sarı Kavak ve Uzun Kavak köyleri bu kamulaştırılacak alana girmektedir. Sözde bu durum gizliliğini korumalıyken komisyonda görevli olan biri bu bilgiyi bir holdinge satar o holdingdeki biride oradan duyduğu bilgiyi başka bir holdinge satar böylece iki holding köylülerin yerlerini ucuz fiyata alıp sonradan devlete pahalıya satma niyetiyle Sarı ve Uzun Kavak köylerinin yollarını tutarlar.
Bu arada bu köylerden birinde inatçılığı ile bilinen Bayram yani Kemal Sunal vardır. Bayram diğer köyün ağasının kızına aşıktır kızda ona aşıktır. Fakat ağa olan babası kızını Bayrama vermemektedir ama o çok inatçıdır. Her ayın ilk cumasında annesiyle kız istemeye giderler ağa kızını yine vermez hatta sert davranır. İnatçı Bayram ağaya bundan sonra kızını isteme ye gelmeyeceğim sen gelip beni isteyeceksin diye kehanette bulunur.
Holding temsilcileri gelir ve her biri bir ağa ve muhtarla anlaşır köylünün arazilerini ucuza kapatmaya çalışırlar bu arada birbiriyle de yarışırlar. Başkalarını kandırabilseler de Bayramı kandıramazlar. Ve ağa yavaş yavaş İnatçı Bayram’ın kehanetine yaklaşmaktadır.

Gülşah Film Gururla Takdim Eder…

✅ Gülşah Film sosyal medya kanallarına hemen ABONE OLUN Yeşilçam’ın en nadide filmlerini Gülşah Film ayrıcalığı ile ilk siz seyredin.

✅ Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!
✔️Kanalımıza abone olmak için ;
✔️Web Sitemiz;
✔️Facebook:
✔️İnstagram:

© 2015 - 2024 PlakDinle.Com