Gökhan Keser Kimdir?

Tüm Gökhan Keser Eserleri İçin Tıklayın

 

Gökhan Keser Kimdir?

Gökhan Keser Kimdir? Biyografisi, bölümünde Gökhan Keser Kimdir? Biyografisi sayfası ile karşınızdayız. Gökhan Keser Kimdir? Biyografisi detayları ile daha da iyi tanıyalım.

Gökhan Keser Kimdir? Biyografisi – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Gökhan Keser

Gökhan Keser, 9 Eylül 1987 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Gökhan Keser,  Esasen Rize / Pazarlı bir ailenin oğludur. 14 yaşında hobi olarak başladığı modellik kariyerine bir çok şey sığdırdı. Yurt içinde ve yurt dışında sayısız işler gerçekleştiren Keser,hobi olarak başladığı bu yolda Türkiye’nin belli başlı isimleri içinde yerini aldı.

Gökhan Keser, Bir yandan hayaline giden yolda “Ekol Drama Sanat Evi”nde Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi alırken, öte yandan da Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan, Randy Esen gibi birbirinden önemli isimlerden şan eğitimi almaya başladı.


Elde ettiği başarılarla birlikte,gelen teklifler içinden 2006 senesinde Selena dizisi ile kamera önüne geçerek geniş bir hayran kitlesi edindi.2007 senesinde en başından beri yapmak istediği tek iş ve en büyük hedefi olan,müzikal kariyeri için albüm çalışmalarına ağırlık verdi.Çalışmalarına devam ederken 2008’de Zerrin Özer’in “Ömür Geçiyor” albümünün vokallerinde de bulundu.

2008 senesinde “Hepsi” grubuyla birlikte yönetmenliğini Mete Özgencil’in yaptığı “Kayıp Çocuklar Cenneti” isimli sinema filminde başrolü paylaşımı yaptı. Tanıtımları sinema salonlarında da dönen bu film yapımcılardan kaynaklanan nedenlerden dolayı yarım kaldı ve vizyona giremedi.

Yıllardır hayalini kurduğu sahnelere Türkiye’nin ileri gelen en önemli kadın solistlerinden Sıla ile başlayan Keser;uzun süre sahnede Sıla’ya vokalist olarak eşlik etti.Sıla’nın “İnşallah” ve “Kafa” video kliplerinde de bulunan Keser sanatçının 3. Albümü “Konuşmadığımız Şeyler Var”ın vokallerinde de bulundu.

2011 senesinin Nisan ayında “Sıla” ile düet yaptığı; kelimeleri Sıla Gençoğlu, müziği ise Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır imzalı “Hadi Ordan” adlı single’ını radyolar ve dijital platformlar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sunarak müzik kariyerindeki ilk işini başarıyla gerçekleştirdi.

Gökhan Keser’in “Sony Music” etiketiyle 2012 senesinin Ocak ayında raflardaki yerini alan kendi adını taşıyan albümünün prodüktörlüğünü Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır yaptı. Albümün, sözü Sıla Gençoğlu ve Gökhan Keser’e, bestesi Gökhan Keser’e ait olan çıkış şarkısı ve klibi “En Kötü Günümüz Böyle Olsun” sosyal platformda da büyük beğeni toplayarak müzik listelerine üst sıralardan giriş yaptı.Ardından kliplendirdiği Bazı zaman ve Seninle Bozdum şarkılarıyla ivmesini her geçen gün yükseltip başarılarına yenilerini ekliyor.

Albümleri

Hadi Ordan (Sıla’yla düet)
Gökhan Keser 2012
Bazı zaman 2012

© 2015 - 2023 PlakDinle.Com